Nergis Şafak GÜRAYMAN

Nergis Şafak GÜRAYMAN

Nişantaşı Vizon Yüz ve Vücut Bakım Enstitüsünden mezun olan Şafak Gürayman uzun yıllar İstanbul’un nezih semtlerinde bulunan ünlü mekanlarda mesleğini icra etmiştir. Çeşitli reklam filmlerinde, klip çekimlerinde ve müzik eğlence programlarında ünlü sanatçıların makyözlüğünü yapmıştır.

Nihat Odabaşı ile Şamdan Dergisi için yapılan manken çekimlerinde çalışmıştır. Plastik makyaja da ilgi duymuş ve Türkiye’nin en iyi makyözlerinden biri olan Derya Ergun’un açtığı plastik makyaj okulunda, ilk öğrencilerinden biri olarak bu eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca yaklaşık bir yıl kadar çeşitli aktarlarda doğal ürünler ve bitkilerle ilgili çalışmaları da olmuştur.

Ancak çocukluğundan beri bilinmeze olan ilgisi onu “Yaşamın amacı ne? Varoluşun sırrı nedir? Görevlerimiz neler?”gibi sorularla kendisini ve çevresini sorgulamaya itmiştir. Bu konuda bir çok kitap okuyan, konusunda uzman bir çok kişiyle görüşen Şafak Gürayman kendi deyimiyle olmam gereken yerdeyim diyerek kişisel gelişim serüvenini başlatmıştır. Yaşam koçluğu, Re-Balance terapi, kuantum terapi, NLP teknikleri,Trainer eğitimi, Huşu Enerji, Access Bars, Theta Healing, Chigong, Mandala, EFT,Taocu Nefes Meditasyon eğitimlerini tamamlayan Şafak Gürayman aynı zamanda bir Reiki Master Teacher olarak eğitim de vermektedir.

Ayrıca Nişantaşı Teşvikiyedeki Moda Akademisinden Stil Danışmanlığı eğitimi de alan Şafak Gürayman Yaşam Koçluğunun yanı sıra estetisyen ve Stil Koçu olarak da yaşamda yerini almaktadır.

Başa dön tuşu
× Bize Yazın