Nil Ceylan

Profesyonel Koç & Bütüncül Şifa Terapisti

Nil Ceylan

1976 yılında İstanbul’da doğdum. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Öğrencilik yıllarımdan başlayarak çeşitli TV kanalları ve ajanslarda görev aldım. Ancak yaşamda gördüğümüzün çok ötesinde bir şeyler olduğunun farkındalığı beni spiritüel bir yolculuğa çıkardı. Yaşadığım bazı mistik deneyimler, yoluma çıkan güzel insanlar arayışımın doğruluğunu her seferinde bana gösterdi.

Bilimden kopmadan, ruhsal dünyada keşfedilmeyi bekleyen alanlar bir bir önüme çıkmaya başladı. Öğrendiğim her ruhsal bilginin altında dayanak olarak bilimsel araştırmalara da önem verdim. Önce bioenerji, reiki, doğal taşlar ile tanıştım. Bu alanlarda alanında çok önemli yeri olan hocalardan eğitimler aldım ve her daim desteklerini eksik etmediler.

İnsanın bedenden çok ötesi olduğunun farkındalığıyla iyileşmenin ruh, beden, zihin dengesi ile sağlandığına çok kez şahit oldum. Enerji tıbbının başarılarını gördükçe çok değerli hocam ve dostum Doktor Özlem Kıran’ın ülkemizde yıllardır başarıyla uyguladığı biorezonans konusunda kendinden eğitimler almaya başladım. Yine çok değerli hocam ve dostum Ozan Partal’ın ve ALC Medikal’in enerji tıbbı konusundaki eğitimleri artık beni bu alanın bir uygulayıcısı yapmıştı. Birçok vakada hocam Özlem Kıran’la birlikte çalıştık. Ruh ve zihin iyileştiğinde ve dengeye geldiğinde iyileşmenin olduğuna çokça şahit olduk.

Danışana en yüksek faydayı sağlayabilmek, terapilerin etkinliğini en yüksek düzeyde tutabilmek için, Koçluk, NLP, EFT, Sosyal Yaşam ve Aile Danışmanlığı, Holistik Beslenme, Neuroformat, Matrix İnform, Kuantum Terapi gibi çalışmalarımızı destekleyecek eğitimler aldım.

Astrolojiye olan merakım işimi çok farklı bir boyuta getirmemi sağladı. Astrolojinin derinliğini ve aslında insanı her şeyiyle anlattığını ve her an içinde bulunduğumuz kozmik etkileri deşifre etmemizi sağladığını fark ettiğimde bu konuda uzmanlaşmam gerektiğini anladım. Aldığım astroloji eğitimleri sayesinde danışanın doğum haritasının potansiyelleri, yaşadığı dönemleri astrolojik olarak da inceleyebilmek terapilerde mucizeler yaşamamızı sağladı.

İnsan hayatına küçük bir dokunuşun nelere kapılar açtığını görmek en büyük mutluluğum.

Başa dön tuşu
× Bize Yazın