Selcan GÖRMÜŞ

Selcan Görmüş Kimdir?
Selcan Görmüş; 2004 yılı Sakarya Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu bir sosyologdur.
Kariyerinin ilk yıllarında; özel bir eğitim kurumunda 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerine “Rehber Öğretmenlik” yapmış, 3 sene boyunca öğrenci-veli- sınav sistemi üçlüsünün uyumlu çalışabilmesi için gerek bireysel görüşmeler gerekse seminerler üzerine uzmanlaşmıştır.
Yedi yılı aşkın sürede çeşitli kurumsal firmalarda “İnsan Kaynakları ve Eğitim Uzmanı” olarak görev almıştır. Çalıştığı süre boyunca tüm insan kaynakları süreçlerinin gerçekleştirilmesinde aktif rol almıştır.

Toplumdan aldığını topluma verme inancını besleyip büyüttüğü için bazı dernek ve sivil toplum kuruluşlarında gençlere “Liderlik ve Motivasyon” eğitimleri vererek mentörlük yapmış, çeşitli destek projelerinde aktif görev almıştır.
İletişim, Beden Dili, Zaman Yönetimi, Takım Çalışması, Problem Çözme Teknikleri, Öfke veStres Kontrolü, Müşteri Memnuniyeti, Sunum Teknikleri konularında sayısız eğitimler vermiş ve hâlâ bu başlıklardaki eğitimleri vermeye devam etmektedir.

Eğitimler verirken eğitimin sürekliliğine inanmış ve bazı konularda hep daha fazlası olabileceğini savunmuştur. Bu sebeple 2009 yılından itibaren;
*NLP Practitioner ve Master Practitioner eğitimlerini alarak “NLP Uzmanı”,
2010 yılında Bireysel Danışmanlık ve Koçluk eğitimini “Yaşam Koçu”,
2011 yılında Tibet Çanaklarıyla Ses Terapisi eğitimini alarak “Ses Terapsti”,
2011-2014yılları arasında Astroloji eğitimini alarak “Astrolog” ve
2013-2014 yılları arasında Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinden Aile Danışmanlığı eğitimlerini alarak “Aile Danışmanı” unvanlarında yetkinlik ve uzmanlık kazanmıştır.
2019-2020 yılları arasında Landmark Forum, Landmark Advence İleri Düzey ve Seminer programlarını tamamlayarak yaşam dizaynı oluşturma, kendini gerçekleştirme ve farkındalık yaratma mentörlüğü konularında bütünlük sağlamış,
2021 yılında Koçluk Merkezinden Kuantum Koçluk Eğitimini alarak vermiş olduğu danışmanlık ve koçluklar için ICF’den ACTP onaylı “Professional Certified Coach (PCC)” yetkinliğini almıştır.

Tüm bu birikimlerini çeşitli eğitim ve seminerlerle destekleyerek “ISISMU AKADEMİ” çatısı altında Tibet Çanakları Ses Terapisi ve Meditasyonu çalışmalarıyla çeşitli programlar uygulamaktadır.

www.selcangormus.com
@selcangormus_
https://www.linkedin.com/in/selcan-g%C3%B6rm%C3%BC%C5%9F-3881ba66/

Başa dön tuşu
× Bize Yazın