Huşu Enerjisi

Huşu Enerjisi

Ruhsal, bilinçsel ve yapısal gelişimi destekleyen, yeniden yapılanmaya, yeniçağ bilincine geçişe yardımcı olan ve şifalanmayı bilinçle birlikte bedende yürüten bir uyanış enerji sistemidir.

İnsani bilincin dünya ile birleşmesi ile dünyada aktifleşen bir enerji sistemi olan Huşu Enerjisi, bilincin bütününden parçacıklarına, bütünün bilgisini aktaran bir sistem olarak çalışır. Zaman içinde bütünün içindeki bu parçacıkların merkeze biraz daha yaklaşabilmesi için kapasite artırımını sağlayan bir enerji akışıdır. Mevlana’nın da dediği gibi kabımızı genişletmemiz, bilincimizin genişlemesi ile eş değerdir.

Kadim zamanlardan bu yana toprak anamız bu bütünün bilgisini göksel alandan kendi yapısına kodlamış ve varoluşuna bölüm bölüm aktarmıştır. Bildiğimiz tarih kayıtlarını izlediğimizde bu dönemleri bariz olarak görebiliriz. Mitolojik zamanlardan bu yana akan bilgiler Trakya ve Anadolu tarihinin ne kadar dünyayı etkileyen bir enerji kaynağı olduğunu bize gösterir. Bir dalga halinde yayılan bu enerji dalga geçişlerinde alansal çalışmalarının izini bırakarak dünyayı sarmış, zamanı geldiğinde yeniden merkeze çekilmesinin de izlerini bırakmıştır.

HUŞU ENERJİSİNİN FAYDALARI

Huşu enerjisinin bedene girmesi ile hem bedensel hem de ruhsal bir arınma programı başlar.
Uyanış programı, bulunduğu alan kapasitesi içinde çalışmaya başlayarak moloküler yapıya iner ve yeniden yapılanmaya zemin hazırlar.

 • DNA programında yeni aktive olması gereken alanların içinde kontrollü bir çalışma başlatır.
 • Algı ve rüya aktivasyonu içinde bilince eğitim sağlar.
 • Bilinçli varlığın kabulü içinde bilinçaltında çalışma programını hızlandırır ve daha yoğun olarak ön bilince aktarım yapar.
 • Zamanın içinde de yumuşak bir akışla bilinci destekler ve besler.
 • Kişinin yeni oluşumunu destekleyen ama her aşamasında kişinin kapasitesi ve seçimleri içinde gelişen bir program izlemeyi esas alır ve böylelikle kişinin kendisini tanıması ve kişisel gelişimini sağlar.
 • Kıyamını olumlu alanda yapılandırması için destekler ve dengeler.
 • Huşu Enerjisi bilinçli bir hal ile ruhsallığa çalışır.
 • Duygu ve duyularımızı geliştirir.
 • İçteki huzur aktive olduğu için kabul alanımız genişler. Bunun için depresif ve panik ataklılar için ideal bir enerjidir.
 • Beyin frekanslarının dengelenmesi, uyumlu ve daha yumuşak alana geçmesini sağlar.
 • Beden frekansımızın da uyum ve ahenkle dengeye geçmesini sağlar.
 • Arınma yarattığı için her ne rahatsızlık olursa olsun bizim için olmaması gerekense, görevini yerine getirerek, temizler ve bedenin sağlıklı frekansında titreşmesini sağlar.

Huşu Enerjisinin yaşamımıza Kkazandırdıkları nelerdir?

Kişi huzur içinde kendini ve var olanı kabul ediyor… Gülümseyen ve kabullenen bir yüz oluyor… Huşu enerjisi ile tanışmadan önceki olumsuz halleri uyumlu bir şekilde kişinin hayatından çekiliyor. Önce uyumlanan kişi bedensel, ruhsal arınmanın eşliğinde benliğini geliştiriyor, öyle ki zevki bile değişebiliyor. Salt kendiniz ama arınmış ve şifalanmış olarak siz oluyorsunuz. Daha dinamik, aktif, bir yandan da algılamada, bilincinde inanılmaz bir genişleme sağlıyor.

Zaten yaşama uyum ve ahenk katmak için aktarılan bir enerji kaynağı olduğu için yaşamla huzuru yakalamak üzere kişiyi yapılandırır. Adının da sunduğu gibi huşu yaşama huzur katar. İlk önce kendimizle barışı ve sonrasında yaşamla barışı bize tanıştırır.

Hiç bir olumsuz düşünceye hizmet etmeyen ve en ufacık negatif etki ile bloke olabilen, kendini olumsuz düşüncede aktifleştirmeyen bir enerjidir.

Nedeni ise, “Varlık ne olursa olsun, bir bilince sahip ise kararları ve seçimleri ona aittir. Yaratım içinde sahip olduğu bilinç, varlığını oluşturmuştur. Bu var oluşa saygı duyulması gerekmektedir. Varlığını nasıl sürdürmek istiyorsa o halde sürdürür ama akidinin içinde… Akidinin dışında ki olumsuz seçimleri onu alt versiyonuna düşürür ama bu da onun seçimidir, saygı duyulması gerekmektedir.” bilinciyle olan bir enerji sistemidir.

Huşu enerjisi 2013 de insanoğlu için gerekli yapılanmayı sağlayacak kadim bir enerji bağlantısı olarak 2004 senesinde İSİS MU AKADEMİ kurucusu Yurdaay ONARAN ile buluşmuştur ve bireylere ulaşmaktadır.

Başa dön tuşu
× Bize Yazın