Pasif Etkinlikler

Zoom On-Line Dolunay Semineri -30.11.2020

Sami Şarhon’la
Zoom On-Line Dolunay Semineri

İKİZLER BURCUNDA
DOLUNAY ve AY TUTULMASI
#Dolunay #Ritüeli ve #Eril-#Dişil #Dengemizi #Sağlamak”

Sevgili Dostlar,

30 Kasım 2020 Pazartesi saat 12:30 da İkizler-Yay ekseninde 8. Derecede Dolunay ve parçalı tutulma şeklinde Ay Tutulması gerçekleşiyor.

Dolunay tamamlanma ve gerçekleşme zamanıdır. Dolunaylarda Ay ışığını çok güçlü bir şekilde yansıtır ve bilinçaltımızı aydınlatır. Ayın ışığı içimizde önceden gizlenmiş konuları ve sorunları aydınlatarak görmemizi sağlar.

Astrolojide tutulmalar insan hayatına ani bir şekilde gelen yeni şeyler ve oluşabilecek yepyeni odak noktaları ile bağlantılıdır. Ay tutulmaları da dolunayın enerjini ve etkilerini büyük ölçüde artırırken aynı zamanda da bazı sonlanmaları da temsil eder. Bu dolunayla beraber gerçekleşecek olan Ay tutulması, çok hızlı değişimler yaşadığımız bu dönemde bizlerin üzerinde derin etkiler yapmaya aday gözüküyor.

İkizler habercilerin ve iletişimcilerin burcudur. Yönetici gezegeni Mitolojide tanrıların habercisi kabul edilen Merkür’dür.

İkizler; Mars tarafından simgelenen eril enerji ile Venüs tarafından simgelenen dişil enerjinin birleşimini sağlar. O aslında bir bağlantı sağlayıcıdır. Bu iki zıt enerjiyi, bu iki farklı dualiteyi, Eril ve Dişil’i birbirine bağlar. O yüzden İkizler “İlişkilerin Burcu” olarak adlandırılır. Kadın ve erkek ilişkisinin de gerçek amacı, iki farklı enerjiyi Tanrısal birliğe ve bütüne ulaşmak için birleştirmektir. Bunun için öncelikle içimizdeki dişi ve eril enerjiyle barışmamız gerekir.

Bu dolunayda ilişkilerimize bakmalı ve bizi rahatsız eden ne varsa, kendimizle çalışmalıyız.
• İçimizdeki dişil enerji ne söylüyor?
• İçimizdeki eril enerji ne söylüyor?
• Kendimize neyi, kimi ve nasıl bir ilişkiyi hak görüyoruz?

Bu dolunayda İkizler enerjisinin yardımıyla, ilişkiye bakışımızla ilgili bizi çok şaşırtan farkındalıklar yaşayabilir ve bu farkındalıklarla, ilişki konusundaki zorlanmalarımızda büyük adımlar atabiliriz. Dişi ve eril enerjimizle önce kendi içimizde barışıp, bütünleşip, ardından kendimizi yeni bir sevgiye ve aşka veya var olan ilişkilerimizi şifalandırmaya açabiliriz.

Bizler, 30 Kasım 2020 Pazartesi akşamı gökyüzünün o güne özel enerjilerini en yüksek ihtiyacımız için yönlendirme niyetiyle bir araya geleceğiz. Bu enerjisiyle bütünleşmek için hep birlikte önce bir Dolunay Ritüeli ardından da Eri ile Dişil yönlerimizi ve enerjileri dengelemek için özel bir meditasyonu yapacağız. Bu özel meditasyon içimizdeki enerjileri dengeleyerek yaşamdaki ilişkilerimizle ilgili hedeflerimize ulaşmamızda bize yardımcı olurken, aydınlanma yolundaki yolculuğumuzda bize yeni farkındalıklar kazandıracaktır.

Bu özel On-Line Dolunay Çalışması ve Meditasyonuna sizi bekliyoruz.

Işık ve Sevgiyle Kalın.

Eğitmen: Sami Şarhon

Tarih: 30 Kasım 2020 Pazartesi
Saat: 21:00 – 23:00
Ücret: 120 TL.

#dolunay #dolunayçalışması #dolunaymeditasyonu #ikizler #ikizlerburcu #gökyüzü #isismuakademi #samisahron #yurdaayonaran

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın