Pasif Etkinlikler

YENİ YIL ve DOLUNAY MEDİTASYONU

Yeni Yıl Dileklerinizi Gerçekleştirmek İçin Çok Özel Bir Zoom On-Line Etkinlik
2021’i KURGULAMA ve DİLEKLERİMİZİ YARATMA ÇALIŞMASI
“YENİ YIL ve DOLUNAY MEDİTASYONU”
Değerli Dostlar,
Birkaç gün sonra bizi inanılmaz şekilde etkileyen, hepimizi çok zorlayan, çok farklı deneyimler yaşadığımız ve hepimizin bir an evvel sona ermesini istediğimiz bir yılı bitiriyoruz. Ardından da hepimizi derinden etkileyecek olayların yaşanmasına aday olan yeni bir yıla gireceğiz.
2021 yılı çok önemli, son derece mühim gelişmelere ve köklü değişimlere yol açma potansiyeline sahip.
30 Aralık Çarşamba günü saat 06:28’de Yengeç burcunun 8. derecesinde DOLUNAY gerçekleşiyor. Dolunay’larda Ay ışığını çok güçlü bir şekilde yansıtır ve bilinçaltımızı aydınlatır. Bu yüzden, Dolunay’da farkındalığımız artar. Dolunay aynı zamanda tamamlanmayı da temsil eder. Tamamlanma ve gerçekleşme zamanıdır. Zihnin ve ruhun aydınlanması Dolunay tarafından adeta teşvik edilir.
Bizler, her sene yaptığımız gibi bu yeni yılın hemen öncesinde bir Zoom’da bir araya gelerek, hem Dolunay’ın enerjisi ile bütünleşmek, hem de yeni yılı kurgulamak ve onunla ilgili dileklerimizi yaratmak amacıyla 30 Aralık Çarşamba Akşamı hep beraber güçlü bir On-Line çalışma ve meditasyon gerçekleştireceğiz.
Evet arkadaşlar! Gelin hep beraber senenin son Dolunay’ının güçlü enerjisi eşliğinde 2021 yılından beklentilerimizi, isteklerimizi ve bu yıl neleri başarmak, nelere ulaşmak istediğimiz tüm şeyleri belirleyelim. Ardından isteklerimizi ortaya koyarak bir kozmik tohum oluşturarak onların hepsini gerçekleşme niyetiyle Astral planda çok özel bir metotla ekelim. Daha sonra da, yeni yıl için kendimize hedef edindiğimiz, en çok erişmek ve elde etmek istediğimiz amacımızın üstüne odaklanalım ve onu gerçekleşmesi dileğiyle astral âlemin en üst seviyelerine gönderelim.
Sizi Yengeç Dolunay’ının güçlü enerjisi eşliğinde 2021 yılını
kurgulamaya ve gerçekleşmesini istediğiniz tüm şeylerin
tohumunu beraberce ekmeye bekliyoruz.
NOT: Oluşturacağınız istek listeniz için lütfen çalışma sırasında yanınızda kâğıt ve kalem bulundurun.
Eğitmen: Sami Şarhon
Tarih: 30 Aralık 2020 Çarşamba
Saat: 21:00 – 23:00
Ücret: 120 TL

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın