Yelda ÇETİNER

Yelda ÇETİNER

Spor eğitimini 1988’de tamamlayan Yelda Çetiner uzun yıllar spor merkezleri, sosyal tesisler, kültür sanat merkezlerinde grup ve bireysel aerobik dersleri vererek mesleki hayatını sürdürdü. Kariyerinde sayısız uluslararası sertifika programlarına katıldı. Uluslararası Pilates sertifika programını bitirip pilates eğitimlerine devam etti. Kişisel gelişimle 2002 yılında Reiki eğitimi alarak tanıştı. Çeşitli enerji çalışmaları ile ilgilendikten sonra 2006 yılında nefes teknikleriyle tanıştı. 2009 yılında Quantum Breath Coach programını ardından nlp yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu eğitimlerini bitirip nefes teknikleri, nlp yaşam koçu ve öğrenci koçu oldu. 

Nefes eğitimlerini atölye programları ve bireysel holistik nefes terapisi seanslarıyla, kurumsal eğitimlerle devam etmektedir. Bu konularla ilgili düzenli olarak Ben TV’de: ”Nefesinle Yarat” adlı programı sunmakta, dergilerde ve web sitelerinde köşe yazıları yazmakta ve tanıtıcı seminerler vermektedir. 
 
Bu çalışmalar dışında çeşitli konularda (motivasyon, mutluluk, rezonans yasası, meditasyon) içerikli eğitimler veren Yelda Çetiner ,kişisel gelişim çalışmalarını İzmir, Ankara, Bursa ve İstanbul’da eş zamanlı sürdürüyor. Şimdilerde ağırlıklı olarak 

Holistik Nefes Koçluğu EğitiProgramı”

Nefesinle Yarat Atölyesi”  

Holistik Nefes Koçluğu Çocuk Nefesi Uygulayıcılığı Eğitim Programı”

“Su, Ses ve Nefes’ Atölyesi”

“2 Kadın” çalışmalarını sürdüren eğitmen, sosyal yardım kurumlarında sunumlar yapıp, projelerinde gönüllü olarak seminerler ve eğitimler vermektedir. 

Başa dön tuşu
× Bize Yazın