Pasif Etkinlikler

Ruhsal Rehberle İletişim / Sami Şarhon 28.11.2019 Perşembe

RUHSAL REHBERİMİZLE İLETİŞİM ÇALIŞMASI ve MEDİTASYONU

Ve Artık Ruhsal Rehberimizle Bağlantıya Geçmenin Zamanı Geldi…

Sevgili Dostlar, Sizi Çok Etkili Bir Çalışmaya Davet Ediyoruz.

28 Kasım Perşembe akşamı gerçekleştireceğimiz bu çalışmada Ruhsal Rehberinizle iletişim kurmanın tekniğini öğrenecek ve onunla iletişimi deneyimleyeceksiniz.
Bu iletişim kurma metodu çok basit ve aynı zamanda da çok etkilidir.
Burada öğreneceğiniz tekniği her ne zaman isteseniz,
kendiniz de uygulayabileceksiniz.

Ruhsal Rehberimiz bazı kişilerin Koruyucu Melek olarak da adlandırdıkları varlıktır. Onun çağlar boyunca görevi, bizim içsel merkezimizi denge ve uyum içinde tutmamıza yardım etmektir. Bu sebepten Ruhsal Rehberimiz doğduğumuz andan itibaren bizimle beraber bulunur. Esas görevlerimizi başarabilmemiz için bize hep destek olur ve yol gösterir. Onun bu rehberliğinin arkasındaki tek güç ise sevgidir.

Bu çalışmada bilinçaltımızın çok derinlerine inip Ruhsal Rehberimizle temasa geçerek öğrenmek istediğimiz gelişimimizle ilgili ona sorular soracağız ve sonrasında cevaplarını bekleyeceğiz. Ruhsal rehberimizle bir kez irtibat kurup onunla temasa geçtiğimizde, kendimizi ve dünya deneyimlerimizi büyük bir ölçüde değiştirebiliriz. Bazı hastalıklara şifa bulabilir, başkalarına şifa verme armağanını kazanabilir, yokluktan bolluk ve berekete geçiş yapabilir ve yaşamımızdaki negatif tesirleri yok etmeye başlayabiliriz. Bunlar gibi neticelere ulaşmak sıklıkla rastlanılabilir. Tüm bunlardan başka, bu yaşamımızda hedeflediğimiz gelişim ve ruhsal tekâmülün üstesinden gelebilmek ve yaşamımızın gerçek amacını öğrenmek bu çalışmada elde edeceğimiz kazanımlar olacaktır.

Bilinçaltımızın çok derinlerine ineceğimiz rehberli ve imgeleme türündeki bu meditasyon çok güvenlidir ve hiçbir negatif yan etkisi bulunmamaktadır. Bu çalışma sizi inanılmaz ölçüde rahatlatacak ve içinizin huzurla dolmasını sağlayacaktır.

Eğitmen: Sami Şarhon

Tarih: 28 Kasım 2019 Perşembe
Saat : 19:30 – 22:00
Ücret: 100 TL.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın