Pasif Etkinlikler

Re-Balance Therapy Başlıyor…

PİAGET, BİLİŞSEL GELİŞİMİN TEMELİNİN DENGELEME OLDUĞUNU AÇIKLAMAKTADIR. “BEDENE KAYITLADIĞIMIZ BİLGİLERİN TESİRLERİNİ GÖREBİLMEK VE BUNU TEMİZLEYİP, YENİDEN DENGELEMEK.” Artık elimizde.
İnsanoğlu yaşamının her anını bedenine kayıtlar ve bu kayıtların etkisinde yaşam boyunca ve belki de “farkına varmazsa” bu dünyada ki tüm yaşamında da bu tesirleri kalır. Bu tesirler altında hayatının kararlarını verir, yol ayrımlarındaki seçimleri bu kayıtların izleri üstünden olur, kader planı denilen bu kayıtlar ışığında yaşacağı hayatı şekillendirir. Kuran’da YUNUS-61’de “Daha sonra insanlar, dünyada yaptıklarından dolayı Cenab-ı Hakk’ın huzurunda hesaba çekilecektir. Ağızlar mühürlenip kapatıldığı için konuşamayacak, onun yerine eller ve ayaklar neler yaptığını bir bir anlatacak, kulaklar, gözler, deriler dile gelip her şeyi haber verecektir.” Ayetinde de bu kayıtın ilmi yönünden anlatılmadır. Re-Balance Therapy, hücrelerimize aile geçmişimizden gene kayıtlanmış bilgilerin ve yaşarken kayıtladığımız bilgilerin bedenimize, hayatımıza nasıl etkilediğini bedene verdiği tesirlerle farkına vardıran, dengeleyen, onaran bir sistemdir. Re-Balance Therapy, kavramların kuantum alanında enerjilerini kartların merkezine odaklayan sembol sistemi ile çalışır. Sadece hayatımıza derin etkiler bırakan bireylerin üstünde değil, kavramların üstünde de kuvvetli bir algı ve bilinç üstüne çalışma olanağı sağlar Bu bize kendimizi tanımamızı ve içimizde görmekten korktuğumuz ama hayatımızın kontrolünü de eline verdiğimiz duygularımızla yüzleşme ve tekrar kendi idaremizi elimize almamıza yarıyor. Her şey enerjiden oluştuğuna göre duygularımızın, hislerimizin, algılarımızın da bir enerjisi var. Bu enerjiler belli bir sistem içinde sembollerle kartlara yükleniyor ve bu kartların üstüne çıkıldığında beden bu enerjilere cevap veriyor. Nasıl cevap verdiğini ise ancak kartların üstüne çıktığınızda anlayabilirsiniz. Genellikle bizi kontrolüne almış duygularımızda beden öne arkaya, sağa sola, salınımlarla, dizlerde titremelerle ve bunun gibi bedensel tepkilerle cevap veriyor. Kartların enerjisi burada bedeni denge içine alana kadar çalışma devam ediyor. DÜNYADA İLK OLAN RE-BALANS THERAPY İLE KAVRAMLARIN SEMBOLLERİNİN ENERJİ VORTEXSİNİ AÇAN KARTLARLA, KİŞİYE YAŞAMDAN ALDIĞI TESİRLERİ KARTIN ÜZERİNİZDE HİSSEDİRECEK VE HAYATIN HER ANINI KAYIT EDEN BEDENİN, BU KAYITLARDAN NASIL ETKİLENDİĞİNİ SEANSLARINIZDA BİREBİR YAŞATACAKSINIZ. RE- BALANCE THERAPY SİZE NE KAZANDIRACAK.
1. HAYATTIN, NEREDE VE NİÇİN TIKANDIĞINIZI ANLAYACAKSINIZ.
2. NEDEN, NİÇİN VE NASILLARINIZA CEVAP BULACAKSINIZ.
3. DENGESİNİ KAYBEDEN DUYGULARIN, YAŞANDIĞI ANA GÖTÜRÜP, O ANDA YENİDEN DENGELENMESİNİ SAĞLAYACAKSINIZ.
4. YAŞAMINIZA DERİN TESİRİ OLAN NE İSE ONU KISA ZAMANDA BULDURUP, ZAMAN KORİDORU OLUŞTURARAK, O ANIN DENGESİNİ YENİDEN BULDURABİLECEKSİNİZ.
5. HAYATIN, ÖNEMLİ KAVRAMLARININ SİZİ NASIL ETKİLEDİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ.
6. BİLEMEYEN, GÖRÜNMEYEN BLOKAJLARI GÖRECEKSİNİZ VE BUNLARI ÇÖZÜMLEYECEKSİNİZ.
7. YAŞAMDA DANIŞANLARINIZI, İLERİ GÖRÜREBİLECEK DENGEYE KAVUŞTURACAKSINIZ.
8. KARANLIĞA SOKAN DUYGU, DÜŞÜNCELERİ GÖRECEK VE BUNLARI TELAFİ EDEBİLECEKSİNİZ.
9. KİŞİLERİ YÜKLERİNDEN KURTULMASINA YARDIM EDECEK VE YAŞAMI DAHA NET GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYACAKSINIZ.
10. KİŞİ KENDİNİ, KENDİNLE GÖRECEK VE BU ALGININ YARATTIĞI FARKINDALIK BAŞLI BAŞINA HAYATINI ELENE ALMA OLANAĞINI YARATACAKTIR.
11. SEANSLARINIZ ZENGİNLEŞECEK VE ANDA GÖRÜLEN VE YAŞAMLARINA DEVAMLI KALABİLECEK OLUMLU ETKİ İLE SİZİNLE BİRLİKTE MÜŞTERİLERİNİZİN MEMNUNİYETİ ARTACAKTIR. İNSAN GERÇEK YÜZÜNE UMUTLA, HUZURLA VE KENDİNE İNANARAK DA BAKABİLİR.…

Son derece etkili bu sistemi tüm Terapist, Yaşam koçu, Kişisel Gelişim Uzmanlarımıza ve bu alanda çalışmak isteyen dostlarımıza açtık. Bu alanda gelişmek ve seanslarına başarılı çözümler katmak isteyen tüm profesyonelleri Re-Balance Therapy ile tanışmak için İSİS MU AKADEMİ’ye bekliyoruz. Her türlü bilgi ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın