Pasif Etkinlikler

RE-BALANCE THERAPY

RE-BALANCE THERAPY, kavramların enerjilerini kartların merkezine odaklayan sembollerle çalışan bir terapi sistemidir. Sadece bireylerin üstünde değil,  anahtar olan kavramlar üstünde de kuvvetli bir çalışma olanağı sağlar.

Örneğin; Danışan, ilişki sorunları yaşıyor, bir türlü düzenli bir ilişki kuramıyor. Bunun kaynağını kart terapisinde bulabiliyoruz. Kişi partner kartında geri çekiliyorsa ki bu yoğun bir tepki ile hissedilir ve kişi kartın üstünde son derece net bir şekilde arkaya doğru çekilir. Hatta kart onu arkaya doğru dışarı atar. Bu onun ilişkideki asıl sorununun partnerleriyle ilgili değil, kendi aile kaynağındaki etkilerden dolayı olduğunu ve bu nedenle ilişkilerinde başarılı olamadığını gösterir. Bulduğumuz bu bilgi ile kişinin aile kartlarındaki etkisine bakarız. Kabul etmesi, affetmesi, dengeye alması gereken duygularını keşfedebiliriz ve yetersiz olan duyguların yüklemesini, haddini aşmış duyguların dengelemesini yapabiliriz.
Eğitim ücreti : 150 TL

#rebalance #rebalancetherapy #kavram #birey #danışan #kabul #affetmek #kart #rebalancekartı #terapikartı #balance #denge #isismu #isismuakademi
#yurdaayonaran

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın