Pasif Etkinlikler

Ormanın Büyüsü ile Nefes Terapisi

Florya Ormanında son zamanların içimize bıraktığı olumsuz enerjilerini dönüştürüp, doğru nefeslerle kendimizi beslemeye gidiyoruz. Ağaç terapisi ile kendimizi doğanın frekansına bırakıyor ve yeni yaşam bilincine kendimizi teslim ediyoruz.
Bütünsel NEFES çalışması ile nefesin ritmik gelgitleri içinde farkındalığı oluşturarak rezonans yasasını hayata geçirerek deneyimleyebiliriz. Nefesin yasam içinde özgürleştirici yolunu keşfederek,NEFES tekniklerini deneyimleyebiliriz
NEFES hayattır. Bizi bütün olarak kuşatır. Nefesin özgürleştirici yolunu keşfederek deneyimleyebiliriz.
Kadim bir bilgi ve ruhsal olgunlaşmadır. NEFES teknikleri ile ormanın büyülü havasını içimize, hücrelerimize dolduracağız, yeniden istediğimiz gibi yapılanacağız.
Veeee doğa ile bütünleşmek için AĞAÇ Terapisi ile kendimizi yenileceğiz. Kalbimiz, doğa birlikte atacak ve geldiğiniz gibi gitmeyeceksiniz.
12:00 Florya Atatürk Ormanında buluşma. Sizin için hazırladığımız alanda konumlanma.
12:15 Bitki çayımızı içerken temiz havaya, doğanın güzelliğine uyum sağlayacak ve çalışmamızın ana konusunda açıklamalar ve bilgi aktarımı.
13:15 Nefes çalışması.
14:15 Ağaç Terapisi
14:30 Piknik zamanı, yeniye neşe ile geçiş.
15. 06. 2020 Pazartesi
Saat: 12:00/ 16:00
250- TL
Rahat kıyafetler, mümkünse pamuklu giyilmesi tercih edilmeli.
Çaylar ve börek ve kurabiyeler ikram olacak ama herkes kendine uygun yemekleri ile pikniğimize katılırsa daha uygun olacağını gördük. Yoga matlarımız var fakat arzu edenleri daha uygun olur. Pandemi ve hijyen bakımında daha uygun görülmüştür. Portatif sandalye ya da piknik de nasıl rahat edecekseniz öyle katıl bilirsiniz. 12:00 / 14:30 a kadar seminer ve Nefes Terapisi, Ağaç terapisi sonunda piknik, tatlı sohbet ve eğlenceli sürpriz bilişsel oyunlarla eğleneceğiz.
Bekleriz.
#nefes #nefesçalışması #nefesegitimi #nefesteknikleri #agaç #agaçterapisi #ormandaegitin #ormanetkinligi #floryaormanı #floryaegitim #dogadaegitim #pazartesiegitimi  #isismuakademi #yurdaayonaran

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın