Pasif Etkinlikler

MEDİTASYON EĞİTİMİ / 24.11.2019

MEDİTASYON EĞİTİMİ  24.11.2019 PAZAR
Sevgili Dostlarımız, Bugün içinde yaşadığımız modern dünyanın şartları, araç ve gereçleri biz insanları huzur ve dinginliği bulamaz bir hale getirdi. Artık tüm insanlar için meditasyon yapılması mutlaka gerekli ve kaçınılmaz bir şey haline gelmiştir. Meditasyonun değerini tam olarak anlamak için niye ve niçin yaptığımızı anlamak çok önemlidir. Meditasyonun birçok önemli yararları vardır. Eğer meditasyonun zihin üzerindeki etkilerinin neler olduğunu ve zihnin mekaniklerinin nasıl çalıştığını tam olarak anlarsak, meditasyonun yararlarını çok daha fazla artırabiliriz.

24.11.2019 TARİHİNDE gerçekleştireceğimiz bu eğitim seminerinde, meditasyonun ne olduğunu ve meditasyonu en basit şekilden başlayarak nasıl yapabileceğinizi, tekniğimizi nasıl geliştirebileceğimizi ve meditasyonu günlük yaşamınızda nasıl uygulayabileceğinizi öğreneceksiniz.

Ayrıca meditasyon yapmanızın önündeki engellerin neler oldukları ile onları nasıl devre dışı bırakabileceğiniz size ana hatları ile ayrıntılı bir şekilde anlatılacaktır. Bu eğitim sonunda meditasyonun gerçek anlamıyla ne olduğunu, düzgün ve doğru bir şekilde nasıl yapılacağını öğrenmiş olacaksınız. Bunun yanında, meditasyonu gündelik yaşamınıza nasıl dahil edeceğinizin yanında nasıl daha huzurlu ve sakin bir yaşam sürebilmeniz ile ilgili temel bir anlayışa da sahip olabileceksiniz.

Bu eğitim seminerine katılmak için bizi aramanızı veya isismuakademi@gmail.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

Not:  Çalışmaya gelirken bedeninizi sıkmayan ve rahat bir kıyafeti
yanınızda getirmenizi önemle hatırlatırız.

#isismu #isismuakademi #meditasyon#meditation #egitimseminerleri#seminer #cumartesiseminerleri#yurdaayonaran #istanbulseminerleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın