Pasif Etkinlikler

KARMA’NIN YÜKSEK ÜSTAT’LARI ile KARMA ARINDIRMA ÇALIŞMASI

KARMA’NIN YÜKSEK ÜSTAT’LARI ile KARMA ARINDIRMA ÇALIŞMASI
Her yıl “Sonbahar Ekinoksu” civarı ve Senede Sadece Bir Kez yapılan, önceki yıllarda bu çalışmaya katılan çok sayıda kişinin olağanüstü farkındalıklar yaşadığı bu derin çalışmayı İsis Mu’da bu yıl da tekrarlıyoruz.
    “Sonbahar Ekinoks”u ve ona yakın günler yılın en önemli zaman dilimini oluşturur. Bu günlerin çok önemli bir özelliği de, Karma arındırma çalışması yapmak için çok uygun bir zaman olmasıdır. Bu yüzden 24 Eylül Perşembe her yıl sadece bir kez gerçekleştirdiğimiz çok derin ve etkileyici bir çalışma yapacağız. Son derece güçlü bir metotla yaşamımızda bizi zorlayan olaylar, hastalıklar, önüne geçemediğimiz dürtülerimiz ve karakter özelliklerimizi etkileyen karmalarımızı, Karmanın Yüksek Üstat’larının yardımı ile arındıracağız.
     Karma, insanın tüm hayatını bağlayan ve bir anlamda her ruh için, kendi seçtiği deneyimleri uğraş vererek dengelemesini düzenleyen bir mekanizmadır.  Yaşamımızda karşılaştığımız her olay, her koşul karmik bir sebebe dayanmaktadır. Karmamızı temizleyerek kendimizi acı çekmekten kurtarabilir, sonsuza dek devam edecek bir zinciri kırabilir ve acıya son vermiş oluruz.
    Sonbahar ekinoksu dolayları aynı zamanda Kabalistik takvime göre yeni bir yılın başlangıcıdır. Bir inanışa göre, yeni yılın ilk gününde, herkesin “Akaşik Kayıtları” ya da “Ruhun Yaşam Kitabı” açılır ve on gün boyunca da kitap açık kalır. Bu süre içinde Karmanın Üstatlarının da yardımıyla üzerinde temizlemeler ve değişiklikler yapılabilir. On gün sonra, süre tamamlanır ve kişinin kaderi o yıl için mühürlenir. Bu meditasyonu gerçekleştireceğimiz gün de, bu on günlük zaman diliminin içinde bulunmaktadır.
24 Eylül Perşembe Akşamı Yapacağımız Bu Çok Özel Çalışmada Sizi de Aramızda Görmeyi Diliyoruz.
Eğitmen: Sami Şarhon
Tarih: 24 Eylül 2020 Perşembe
Saat:  19:30 – 22:00

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın