Pasif Etkinlikler

GEÇMİŞ YAŞAM YOLCULUĞU ile KARMA ŞİFASI SEMİNERİ

Değerli Dostlar,

22 Ekim Salı akşamı gerçekleştireceğimiz bu çalışma ve meditasyonla hayatımızda bizi etkileyen bir zorlukla veya bir problemle bağlantılı, geçmiş yaşamlarımızdan birindeki zamana ve mekâna doğru yolculuk yapacağız. O yaşamdaki olumsuzlukları, acıları, yaraları keşfedecek ve onları şifalandıracağız.

Daha mutlu, daha huzurlu, sağlam ilişkilerin kurulduğu bolluk ve bereketle dolu bir yaşam için, geçmiş yaşamlarımızdan getirdiğimiz karmalarmızı mutlaka şifalandırmamız gerekir. “Geçmiş Yaşam Yolculuğu” bu karmalarımızı temizleyen son derece güçlü bir metottur.

Yaşamımızda defalarca aynı şeyi yaşarız. Bazen farklı kişilerle, farklı zamanlarda, farklı yerlerde olsa da tıpatıp aynı durumu, aynı olayı, aynı sıkıntıyı yaşarız. Yaşamımız içinde karşılaştığımız her olay; İlişkilerimiz, kariyerimiz, başarı seviyemiz, her şey karma ile bağlantılıdır. Karma, bir öğrenme yolu ve ruhsal büyüme metodudur. Karmamızda iyileşmeyen her şey; bu yaşamımızda bozulan veya yürümeyen bir ilişki, iş yaşamı, hayat tarzı ya da davranış olarak kendini gösterir. Bu olumsuzluklarla yüzleşmediğimiz sürece orada kalmaya devam ederler. Bu durum şifa gerçekleşene kadar sürer ve biz aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamaya devam ederiz.

Karmadan kurtulma, olayın kaynağına giderek ve farkında olma ile gerçekleşir. Böylece kendinizi acı çekmekten kurtararak, sonsuza dek devam edecek bir zinciri kırmış ve acıya son vermiş olursunuz. Bu özgür seçimlerinizin sonuçlarının çözülmesi, ortadan kaldırılması ve dengenin oluşturulması anlamına gelmektedir.

Herkesin bu yaşamı içinde üzerinde çalışması gereken birkaç problemi vardır. Mesele sadece bu problemleri tespit etmek değil; önemli olan, bu problemle bağlantılı olarak tekrar eden olayın, kaynağına gidebilmek ve ilk başladığı yeri bulabilmektir. Yaşanmış travmaların üzerleri açıldığında da şifa yoluna girilmiş olur.

Şifa gerçekleştiğinde ise, acı sona erer, yepyeni bir yaşama merhaba dersiniz.

Karma şifası konusunda son derece etkili olan bu seminerde
sizi de aramızda görmeyi diliyoruz.

Eğitmen: Sami Şarhon

Tarih: 22 Ekim 2019 Salı
Saat: 19:30 – 22:00
Ücret: 100 TL.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın