Pasif Etkinlikler

GEÇMİŞ YAŞAM YOLCULUĞU ile KARMA ARINDIRMA WORKSHOP-27.02.2020

Değerli Dostlar,

27 Şubat Perşembe akşamı gerçekleştireceğimiz bu workshop ve meditasyonla hayatımızda bizi etkileyen bir zorlukla veya bir problemle bağlantılı, geçmiş yaşamlarımızdan birindeki zamana ve mekâna doğru yolculuk yapacağız. O yaşamdaki olumsuzlukları, acıları, yaraları keşfedecek ve onları şifalandıracağız.

Daha mutlu, daha huzurlu, sağlam ilişkilerin kurulduğu, bolluk ve bereketle dolu bir yaşam için, geçmiş yaşamlarımızdan getirdiğimiz karmalarımızdan mutlaka arınmamız gerekir. “Geçmiş Yaşam Yolculuğu” bu karmalarımızı temizleyip arındıran son derece güçlü bir metottur. Yaşamımız içinde karşılaştığımız her olay; İlişkilerimiz, kariyerimiz, başarı seviyemiz, her şey karma ile bağlantılıdır. Karma, bir öğrenme yolu ve ruhsal büyüme metodudur.

Karmamızda iyileşmeyen her şey; bu yaşamımızda bozulan veya yürümeyen bir ilişki, iş yaşamı, hayat tarzı ya da davranış olarak kendini gösterir. Bu olumsuzluklarla yüzleşmediğimiz sürece orada kalmaya devam ederler. Bu durum şifa gerçekleşene kadar sürer ve biz aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamaya devam ederiz. Karmadan kurtulma, olayın kaynağına giderek ve farkında olma ile gerçekleşir. Böylece kendimizi acı çekmekten kurtararak, sonsuza dek devam edecek bir zinciri kırmış ve acıya son vermiş oluruz.

Bu özgür seçimlerimizin sonuçlarının çözülmesi, ortadan kaldırılması ve dengenin oluşturulması anlamına gelmektedir. Yaşanmış travmalardan arındığımızda da, şifa yoluna girilmiş oluruz. Bu gerçekleştiğinde ise, acı sona erer, yepyeni bir yaşama merhaba deriz.

Karma Arındırma Konusunda Son Derece Etkili Olan Bu Seminer de
Sizi de Aramızda Görmeyi Diliyoruz. Eğitmen: Sami Şarhon
Tarih: 27.02.2020 Perşembe
Saat: 19:30 – 22:00

 

#geçmişyaşam #arınma #samisarhon #yurdaayonaran #isismuakademi #isismu #mutlu #sağlıklı #karmalar #seminer #eğitim

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın