Pasif Etkinlikler

Elif Kiraz ile “Kristal Terapi” “Litoterapi”

Elif Kiraz ile “Kristal Terapi” “Litoterapi” 18.08.2020 Salı günü, 13:00/ 17:00

Tamamlayıcı Tıp olarak tüm dünyada artan bir ilgi ile kendini kanıtlayan “Kristal Terapi” “Litoterapi” eğitimimiz ile bu alanda hizmet vermek, öğrenmek isteyen herkesi eksiksiz bir donanımla yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Artan insan yaşam beklentisi, nüfusun yaşlanması, bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda sağlığın korunması gerekliliği ile öncelikli alanlardan biri haline gelmiştir.

Litoterapi, kristallerin enerjilerinin insan bedenine yayılarak organizmayı düzene sokması bilimidir. Yeryüzünün derinliklerindeki minerallerden oluşan kristaller doğaldırlar ve benzersiz özelliklere sahiptirler. İnsanlık tarihi boyunca çeşitli alanlarda kullanılan kristalleri güç ve kudret temsili olarak kralların, padişahların asa, taht, taç ve takılarında, eski çağlarda içeceklerin uyuşturucu etkisine karşı kadehlerde, ağrı kesici ve doğurganlığı arttırıcı olarak, alanlarda hatta kurulacak şehirlerin karar verileceği toprağı seçerken dahi etkileri önemsenmiş bir alandır.

Kristallerin gücünü doğru bir sistemle hayatımıza almanın önemi her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Bunun farkında olarak detaylı bir eğitim planını sizlere sunmak niyetindeyiz.

.Bu eğitim sonunda kristalleri ev, iş yeri vb alanlarda, beden üzerinde kullanımı, kişiye özel tasarım hazırlamayı tüm bunların mineral değerlerini  ve frekans etkilerini, enerjiyi etkin bir teknikle kullanmayı   öğrenerek yaşamlarınıza konfor katarak 3 modül ile öğrenmiş olacaksınız.

3 Modül şeklinde gerçekleşecek olan eğitimimizin ilk bölümünde

1.Modül

-Kristal nedir? Tarihçesi.

-Çeşitleri ve kullanım alanları nelerdir?

-Seçimleri nasıl olmalıdır?

-Nerde, nasıl kullanılır?

  1. Modül

-Kristaller ve enerji sağaltımı.

– Beden üzerinde çalışılacak konuya göre doğal taşların farklı kullanım tekniklerini  içermektedir.

 

ELİF KİRAZ 1979 İstanbul doğumlu Sakarya ünv. İşletme ön lisans mezunu, uzun yıllardır bioenerji, prana, reiki ,kuantum tasavvuf, doğaltaş, radyestezi (sarkaç) ve bir çok farklı enerji çalışması teknikleri ,yaşam koçluğu, danışmanlık, eğitimleri almış uygulamalarını yapmış, bu alanda eğitim, danışmanlık veren, araştırmalarına devam eden ve yine bu anlamda Şifa’nın Gücü kitabını yazmış hala hazırda Önce Vatan Gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya devam etmekte olan evli iki çocuk annesi bir yazar, araştırmacı ve eğitmendir.

 

#Bioenerji  #prana  #reiki  #kuantum #tasavvuf #doğaltaş #radyestezi  #kristal #terapi #istanbul #türkiye #psikoterapi #alternatiftıp  #isismuakademi #yurdaayonaran #elifkiraz  #manuelterapi, #yaşam koçluğu #danışmanlık #kişiselgelişim #kisiselgelisim

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın