Pasif Etkinlikler

Elif Kiraz ile “Kristal Terapi” “Litoterapi” 1.MODÜL

Elif Kiraz ile “Kristal Terapi” “Litoterapi” 1.MODÜL
Tamamlayıcı Tıp olarak tüm dünyada artan bir ilgi ile kendini kanıtlayan “Kristal Terapi” “Litoterapi” eğitimimiz ile bu alanda hizmet vermek, öğrenmek isteyen herkesi eksiksiz bir donanımla yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Artan insan yaşam beklentisi, nüfusun yaşlanması, bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda sağlığın korunması gerekliliği ile öncelikli alanlardan biri haline gelmiştir.
Litoterapi, kristallerin enerjilerinin insan bedenine yayılarak organizmayı düzene sokması bilimidir. Yeryüzünün derinliklerindeki minerallerden oluşan kristaller doğaldırlar ve benzersiz özelliklere sahiptirler. İnsanlık tarihi boyunca çeşitli alanlarda kullanılan kristalleri güç ve kudret temsili olarak kralların, padişahların asa, taht, taç ve takılarında, eski çağlarda içeceklerin uyuşturucu etkisine karşı kadehlerde, ağrı kesici ve doğurganlığı arttırıcı olarak, alanlarda hatta kurulacak şehirlerin karar verileceği toprağı seçerken dahi etkileri önemsenmiş bir alandır.
.Bu eğitim sonunda kristalleri ev, iş yeri vb alanlarda, beden üzerinde kullanımı, kişiye özel tasarım hazırlamayı tüm bunların mineral değerlerini ve frekans etkilerini, enerjiyi etkin bir teknikle kullanmayı öğrenerek yaşamlarınıza konfor katarak  öğrenmiş olacaksınız.

1.MODÜL İÇERİĞİ
-Kristal nedir? Tarihçesi.
-Çeşitleri ve kullanım alanları nelerdir?
-Seçimleri nasıl olmalıdır?
-Nerde, nasıl kullanılır?
ELİF KİRAZ 1979 İstanbul doğumlu Sakarya ünv. İşletme ön lisans mezunu, uzun yıllardır bioenerji, prana, reiki ,kuantum tasavvuf, doğaltaş, radyestezi (sarkaç) ve bir çok farklı enerji çalışması teknikleri ,yaşam koçluğu, danışmanlık, eğitimleri almıştır.
#Bioenerji #prana #reiki #kuantum #tasavvuf #doğaltaş #radyestezi #kristal #terapi #istanbul #türkiye #psikoterapi #alternatiftıp #terapist #isismuakademi #yurdaayonaran #elifkiraz #manuelterapi, #yaşam koçluğu #danışmanlık #kişiselgelişim #kisiselgelisim

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın