Pasif Etkinlikler

DÖRT BAŞMELEKLE İLETİŞİM /16.01.2020

Sami Şarhon’la
DÖRT BAŞMELEKLE İLETİŞİM ÇALIŞMASI
Her Zaman Büyük İlgi Gören ve Çok Sevilen
Bu Derin Çalışmayı Bir Kez Daha Gerçekleştiriyoruz.
Bu çalışma Tanrısal yardımı çağırmak ve korunmayı talep etmek için çok derin ve etkili bir yöntemdir. İlahi bir korunma ve güvenlik yöntemi öğrenmek isteyen herkese bu çalışmayı hararetle tavsiye ediyoruz.
Başmelekler melekler âleminin en yüksek ve Yaradılış’ın en önemli varlıklarıdır. Her birinin Yüce Yaradan tarafından verilmiş ayrı ayrı görevleri vardır. Her bir baş melek O’nun bir vasfını temsil eder. Baş melekler bizim daima içsel dengede olmamıza yardımcı olan varlıklardır.
Bu çalışmamızda dört baş meleği teker teker çağıracak ve onlarla içsel olarak görsel, işitsel veya duyusal bir iletişime geçeceğiz. Onların her birinden asli görevleri ile bağlantılı konularda yardımlarını isteyecek, niyet ve dileklerimizi onlara ileteceğiz.
Ayrıca bu çalışmada baş melekleri gündelik yaşamımızın içinde devamlı bir şekilde tutmak için neler yapmamız ve nasıl davranmanız gerektiğini de göreceksiniz. Öğreneceğiniz yöntemi daha sonra günlük yaşamınızın içinde de kullanabileceksiniz. Böylece ondan sonra baş melekleri daha kolaylıkla çağırabilecek, onlarla çok daha rahatlıkla bağlantı kurabileceksiniz. Bu da size, her bir baş meleğin sahip olduğu ilahi vasıfları ve meziyetleri daha kolay bir şeklide anlamanıza ve onları yaşamınıza yerleştirmenize yardımcı olacaktır.
Eğer derin bir deneyim yaşamak ve yüksek bir enerjiyi deneyimlemeyi arzu ediyorsanız, sizleri bu güçlü çalışmada aramızda görmek istiyoruz.
Eğitmen: Sami Şarhon
Tarih: 16 Ocak 2020 Perşembe
Saat: 19:30 – 22:00
Ücret: 120 TL
#melek #meleklerleiletisim
#başmelek #meditasyon #meditasyonyap #isismuakademi #samişarhon #isismu #derinmeditasyon #melekler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın