Pasif Etkinlikler

Bütünsel Aile Dizimi-07.03.2020

07.03.2020 CUMARTESİ YURDAAY ONARAN A&S GLOBAL DANIŞMANLIK İŞBİRLİĞİ İLE İSTANBUL KADIKÖY / FENERBAHÇE DE / BÜTÜNSEL AİLE DİZİMİ ÇALIŞMASI VAR , KAYDINIZI YAPTIRMAYI UNUTMAYIN!

Bu Çalışma Aile Köklerimizden Yaşamımıza Yansıyan Neleri Şifalandırır ve Faydaları Nelerdir?
Bu yönteme göre, nesiller öncesinde aile üyelerinin yaşadığı “ağır travmalar”, bir anlamda kader olarak bizlere atalarımızdan miras kalmaktadır. Aile içinde zamanında çözülememiş her blokaj, bir sonraki kuşak tarafından bilinçsizce üstlenilmektedir. Kuşaklar arasında yaşanan kör bir sevgiye dayalı bu bilinçdışı aktarım, kişinin hayatının çeşitli alanlarında kilitlenmeler yaşamasına sebep olmaktadır. Bu kilitlenmelerin sebebi, geçmişte aile büyüklerinden birinin başına gelen kürtaj, intihar, aile dışına itilme, evlatlık verilme, cinayet, sevdiğine kavuşamama, sevdiği kişiye yapılan büyük bir haksızlık vb. olabilir. Kişinin şu anda yaşadığı depresyonunun nedeni, 50 yıl önce yapılmış bir kürtaja, bebek yaşta ölüp unutulan ve adı hiç anılmayan bir davaya dayanabilir… Ya da partner ilişkilerindeki çözümsüzlüklerin nedeni, hiç tanınmayan bir aile büyüğünün yaşadığı veya yaşattığı ilişkisel – duygusal bir travma olabilir.
Bu yöntemle cinsel sorunlardan bedensel hastalıklara, ilişki sorunlarından bağımlılıklara kadar yaşamın herhangi bir alanında kriz ya da kilitlenme yaşayan kişilere sorunlarının kökten çözümünde destek sağlanır.

#sistemdizimi #sistemailedizimi#isismuakademi #yurdaayonaran#köklerimiz #ailedizimi #as#asdanışmanlık #asglobaldanışmanlık#ailesorunları #geçmişedönüksorunlar#agırtravmalar #travmalar#kitlenme#miras #ailedenmiras #partner #best#ruhsalsorunlar #bhfyp

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın