Pasif Etkinlikler

RE-BALANCE THERAPY / KENDİNLE YÜZLEŞME 29.01.2020

BEN KİMİM ? KENDİNLE YÜZLEŞME RE-BALANCE THERAPY

İnsan gerçek yüzüne umutla, huzurla ve kendine inanarak bakabilir…
Dengeli, güvenli, bizi daha kısa yoldan kendimize götürebilecek olanakları görmenin tam zamanı…

RE-BALANCE THERAPY NEDİR?
Kendi benliğimizi,  kendi içimize öylesine saklarız ki görmemek için binlerce maske kullanırız. Çevremizden, hatta kendimizden dahi içimizde ki duyguları gizleriz. Kendimize dahi o duyguları itiraf edemez, varlığını kabul de zorlanırız.
Ve bu duygular görülmek ister, ne kadar görmemeye çalışırsak o kadar hayatımızda önümüze çıkarlar. İstedikleri sadece varlıklarının kabulüdür. Bizim duygularımız, bizim onları yönetmemizi ister, onlara hâkim olmamızı isterler. Bizlerse çoğu zaman kendimizi duyguların hâkimiyetine bırakırız ve artık duyguların yönettiği kişi oluruz. Yapı taşımız olan ve Yaradan’ın bize sunduğu El- Hâkim niteliğini kullanamaz oluruz. Hangi duygumuz bizi yönetiyorsa o oluruz.  İşte bu nokta, kendimiz ve mutluluğumuzu kaybettiğimiz noktadır. Bu noktada ‘RE-BALANCE THERAPY’ bize bizi göstermek ve görmemiz gerekeni görebilmek, o duyguya da hâkim olabilmek için gerekli enerjiyi bize aktarmak üzere geliştirilmiş bir sistemdir.
Hepimiz biraz kıskanç, biraz haris, biraz inatçı, biraz kaprisli, biraz bencil, biraz kabulsüz yaşam içindeyiz ve tabiî ki bunlar olacak. Biz insanız… İnsanlık için sunulmuş her türlü duygu ve düşünceyi içimizde taşırız.
Önemli olan bizde var olan bu duyguların denge içinde yaşama sunulması. Sadece pozitifler benim bende negatif yok demek kendini kabul etmemekten öte bir şey …

 

#isismuakademi #reiki #yurdaayonaran#aile #sistemdizimi #koçluk#yasamkoçluğu #ankara #bireysel#BireyselDanışmanlık
#ailesistemdizimi #istanbul#bütünselyaşam #bütünselyaşammimarı #rebalance#therapy #rebalancetherapy

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın