Pasif Etkinlikler

BAŞAK Burcunda Dolunay Semineri – 09 Mart 2020

BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY SEMİNERİ

“Bir Derin Şifa ve Arınma Çalışması”
Değerli Dostlar,
9 Mart 2020 Pazartesi saat 20:47’de Başak burcunun 19. derecesinde Dolunay gerçekleşiyor.
Dolunaylarda Ay ışığını çok güçlü bir şekilde yansıtır ve bilinçaltımızı aydınlatır. Bu sebeple, dolunayda farkındalığımız inanılmaz derecede artar. Bu da bize meditasyon yapmamız için büyük bir fırsat sunar.
Bu dolunayda Güneş ruhsallığı temsil eden barışçı Balık burcunda, Ay da hizmeti, bilimselliği ve doğal şifayı temsil eden Başak burcunda ilerlemeye devam ederken birbirlerine tam karşı konuma geliyorlar.
Başak; hizmet burcudur ve Zodyak çarkının gerçek şifacısıdır. Doktordur, şifacıdır, hemşiredir, öğretmendir, terapisttir, bilim adamıdır, araştırmacıdır. Mükemmeliyetçi, eleştirici, analitik düşünen, organize, ayırımcı, bilimsel, deneysel ve hesap yapan kişiliği ile bilinir. Gerçekte hepimiz, en iyi olmak için çabaladığımızda kendi Başak yönümüzü ortaya koyarız.
Bu dolunay gecesi hem kişisel, hem de evrensel şifaya kavuşmak için niyet edebileceğimiz bir zamandır. Aynı zamanda kendi şifamız için bedeni kutlama ve onun sorumluluğunu üstlenme zamanıdır. Bu dolunay ilahi bir kaynaktan geldiğimizi ve bedenimizin de bize verilmiş bir ilahi hediye olduğunu anlamamız ve deneyimlememiz için ideal bir zamandır.
Bizler bu dolunayda güçlü bir dolunay çalışması yapmak için tam dolunay saatinde bir araya geliyoruz. Bu çalışmamızda günün güçlü enerjisiyle bütünleşip hep birlikte bir farkındalık geliştirerek arınma ve şifa yoluna girmeye çalışacağız.
Gelin, bu Dolunayda siz de bize katılın.
Hep “Bir”likle şifalanalım, hep birlikte şifalandıralım.

Sevgiyle Kalın.

Tarih: 9 Mart 2020 Pazartesi

Saat: 19:30 – 22:00

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın