Pasif Etkinlikler

Aile Sistem DİZİMİ GÖNEN /31.01.2020-02.02.2020

31.01.2020 – 02.02.2020 tarihleri arasın da Balıkesir Gönen de olacağız.

İsismu Akademi Yurdaay Onaran önderliğin de Aile Sistem DİZİMİ ve bireysel seanslar için afişimiz de bulunan numaradan bilgi alabilirsiniz.

Bu Çalışma Aile Köklerimizden Yaşamımıza Yansıyan Neleri Şifalandırır ve Faydaları Nelerdir?
Bu yönteme göre, nesiller öncesinde aile üyelerinin yaşadığı “ağır travmalar”, bir anlamda kader olarak bizlere atalarımızdan miras kalmaktadır. Aile içinde zamanında çözülememiş her blokaj, bir sonraki kuşak tarafından bilinçsizce üstlenilmektedir. Kuşaklar arasında yaşanan kör bir sevgiye dayalı bu bilinçdışı aktarım, kişinin hayatının çeşitli alanlarında kilitlenmeler yaşamasına sebep olmaktadır. Bu kilitlenmelerin sebebi, geçmişte aile büyüklerinden birinin başına gelen kürtaj, intihar, aile dışına itilme, evlatlık verilme, cinayet, sevdiğine kavuşamama, sevdiği kişiye yapılan büyük bir haksızlık vb. olabilir.
Bu yöntemle cinsel sorunlardan bedensel hastalıklara, ilişki sorunlarından bağımlılıklara kadar yaşamın herhangi bir alanında kriz ya da kilitlenme yaşayan kişilere sorunlarının kökten çözümünde destek sağlanır. Dizimler esnasında, kişinin içsel gözündeki aile resmi ortaya konularak çeşitli kilitlenmeler, blokajlar içeren bu resmin terapist tarafından adım adım değiştirilmesi ile herkes için aydınlatıcı ve özgürleştirici olan “çözüm resmi”ne ulaşılır. Özetle kilit kırılır ve aile ruhu kendine özgü derin hareketleri ile akmaya başlar ve sorun/hastalık çözülür.

#sistemdizimi #sistemailedizimi#isismuakademi #yurdaayonaran#köklerimiz #ailemiz #ailesorunları#balıkesir #gönen #bireyselseanslar#geçmişedönüksorunlar #agırtravmalar#travmalar#kitlenme #miras#ailedenmiras #partner #hellingerwork#ruhsalsorunlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın