Pasif Etkinlikler

Aile Sistem Dizimi

Aile- Sistem Diziminin fenomonolojik alanında, temsil sistemi ile bu alanları görebilir ve yüklerimizi hafifletebiliriz. Taşımaktan vazgeçerek fakat var olanı kabul ederek, atalarımızda onurlandırıp genetik akışımızı rahatlatabiliriz.
Savaşlar, göçler,
Kayıplar, erken kaybedilen ebeveynler,erken ölen kardeşler, kürtajlar, düşükler
Travmalar
Yarım kalmış, tamamlanmış duygusu veren sevgiler
Mutsuz evlilikler, darp ve değersizlik yüklenen ilişkiler
Bağımlılıklar, zayıflamış aile bağları, dışlanmış bireyler
Hastalıklar
İflaslar, hak yenmesi iş başarısızlıkları, kayıpları
Yanma, boğulma, ani kaza
Dramatik ölümler veya intihar cinayet
Kayıp, sır, tabu, evlatlık verme-verilme v.s..

Bize kader mirası olarak kalan kör sevgi ile üstlendiğimiz ve biz onlara bakıp görmedikçe, görüp olanı olduğu haliyle, kabul etmedikçe yaşanmış bitmiş gibi görünse de bilinçsizce, ailenin / toplumun / Sistemin kolektif vicdanı gereği bu günkü yaşantımızda nasıl belirleyici rol oynuyor biliyor musunuz?

Hayatınıza kendi elinizle sihirli dokunuşlarla hedefinize, huzurlu ve çevrenize uyumla daha verimli bir yaşam için sizinle birlikteyiz. Sunduğumuz tüm çalışmalar sizin kişisel gelişimiz ile kendinize ve çevrenize ışık olabilmeniz içindir.

#savaşlar #travma #ailesistemdizimi #ailedizimi #sistemdizimi #sevgililler #mutsuzevlilik #ebeveyn #darp #değersizlik #zayıfailebağı #iflasetmek #hastalık #intihar #hakyemek #turuncuyesil #kayıp #evlatlıkverme #evlatlık #yanma #boğulma #kaza #cinayet #tabu #isismuakademi #yurdaayonaran

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın