Pasif Etkinlikler

Aile Sistem Dizimi: 20-22 Ekim

Soy ağacınız kaderiniz olmak zorunda değil! Kan ile akan genetik bilgimiz, soyumuzda yaşanmış her şeyi kayıtlar ve kuşaktan kuşağa aktarır. Bu kayıtlardaki bilgiler kaderimize etki eder. Bunun farkına vararak bu durumu avantaja çevirmeye ne dersiniz?

Aile diziminin amacı; yaşamın herhangi bir alanında, “kriz” ya da “kilitlenme” yaşayan kişilere, sorunlarının çözümünde kökten yardımcı olmaktır.

– Hastalıkların
– İflasların
– Köklenme sorunlarının
– Bağımlılıkların
– Son yıllarda artan ve neredeyse normalleşen depresyonun, panik atağın, kalp krizlerinin, kanserin
– Yürümeyen İlişkilerin ve kariyer sorunlarının, büyüyememiş ve çocuklukta takılı kalmanın
– Anne oğlu erkek-baba kızı kadın olmanın, bozulan alma-verme dengesinin ve ortaya çıkan dominant kadın sendromunun
– Yaşadığımız ve anlam veremediğimiz pek çok yaşamsal tıkanıkığın
– Tekrarlayan senaryoların kökeninde atalarımızdan bize aktarılan ve kör sevgi ile üstlendiğimiz, bir anlamda da genetik miras olan bu dinamiklerin olduğunu hiç düşündünüz mü?

Bu çözümlemeleri bir tiyatro sahnesinde izler gibi görebilmek ve yaşamınızı seyrederek çözümlemek istiyorsanız biz burada sizin için rol almaya hazırız. Haydi gelin yaşamınızı oynayalım.

Aktif dizim çalışması kişi sayısı sınırlıdır. Yerinizi ayırtmanız rica edilir. Çözümleme yaptırmak istemezseniz, sadece merak ediyorsanız, katılmak ya da açılımlarda şifalanmak için de gelebilirsiniz. Çünkü her dizim her birimizin hayatındaki parçalardan oluşur ve sadece katılımcı olanlar dahi şifalanır.

Ankara Ümitköy’de 20-21-22 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Yurdaay Onaran ile Aile Sistem Dizimi Uygulayıcılık Programı (Sertifikalı) ile ilgili bilgi almak için: Telefon: 05325597414

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın