Pasif Etkinlikler

6.Ankara Uyanış Festivali 1-2-3 Kasım 2019

Re-Balance Therapy / Yeniden Dengelenme

‘RE-BALANCE THERAPY’ insanın kendi kendisini sobelemesidir. Dünya’da tek ve yeni olan bu sistem sobelemeyi uyum ve ahenk içinde dengeli bir şekilde yapılandırır. Bu terapi sistemi enerji, arketipsel bilgiler, psikoloji ve kişisel analizlerin bilgileriyle birleşerek ortaya çıkmıştır.

Kendi benliğimizi, içimize öylesine saklarız ki onu görmemek için binlerce maske kullanırız. Çevremizden, hatta kendimizden dahi içimizdeki bazı duyguları gizleriz. Kendimize o duyguları itiraf edemez, varlıklarını kabulde de zorlanırız. Ve görmemeye çalıştığımız bu duygular görülmek için katlanarak, büyüyerek hayatımızda önümüze çıkmaya başlar, tâ ki biz onu görüp fark edene kadar… İstedikleri sadece varlıklarının kabulüdür. Duygularımız, onları yönetmemizi, onlara hâkim olmamızı isterler.

Bizlerse çoğu zaman kendimizi duyguların hâkimiyetine bırakırız ve artık bu duyguların yönettiği ‘o’ kişi oluruz. Yapıtaşımız olan ve Yaradan’ın bize sunduğu El Hâkim’in niteliğini kullanamamaya başlarız. İşte bu nokta, kendimizi ve mutluluğumuzu kaybettiğimiz noktadır. Bu noktada ‘RE-BALANCE THERAPY’ bize, bizi göstermek ve görmemiz gerekeni görebilmek, o duyguya da hâkim olabilmek için gerekli enerjiyi bize aktarmak üzere geliştirilmiş bir sistemdir. Hepimiz biraz kıskanç, biraz haris, biraz inatçı, biraz kaprisli, biraz bencil, biraz kabulsüz bir şekilde yaşam içindeyiz ve tabiî ki bunlar olacak. Biz insanız… İnsanlık için sunulmuş her türlü duygu ve düşünceyi içimizde taşırız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın