Pasif Etkinlikler

6.Ankara Uyanış Festivali 1-2-3 Kasım 2019

Koçlukta Aile / Sistem Dizilimi 

Soyunuza sadece bedensel olarak benzemiyorsunuz. Kan ile akan genetik bilgimiz, soyumuzda yaşanmış her şeyi kayıtlar ve kuşaktan kuşağa aktarır. Bu kayıtlardaki bilgiler kaderimize etki eder. Soy ağacınız kaderiniz olmak zorunda değil! Bunun farkına vararak bu durumu avantaja çevirmeye ne dersiniz?

Aile sistem diziminin amacı; yaşamın herhangi bir alanında, “kriz” ya da “kilitlenme” yaşayan kişilere, sorunlarının çözümünde kökten yardımcı olmaktır. Sorunu yaratan kök bilgisini görüp, onunla bahşetmeyi öğrenebilir ve tesirlerden uzak kendi yaşamınıza gidebilirsiniz.

Hastalıkların
İflasların
Köklenme sorunlarının
Bağımlılıkların
Son yıllarda artan ve neredeyse normalleşen depresyonun, panik atağın, kalp krizlerinin, kanserin ne gibi birikimlerin sonucu olduğunu
Yürümeyen İlişkilerin size nereden miras kaldığını
Başarı ve kariyer sorunlarının, büyüyememiş ve çocuklukta takılı kalmanın
Anne/ Baba olma ve rol karmaşalarının size yarattığı etkileri
Bozulan alma-verme dengesinin hayatınıza etkisini
Yaşadığımız ve anlam veremediğimiz pek çok yaşamsal tıkanıklığın ana nedenlerini
Tekrarlayan senaryoların kökeninde atalarımızdan bize aktarılan ve kör sevgi ile üstlendiğimiz, bir anlamda da genetik miras olan bu dinamiklerin olduğunu hiç düşündünüz mü?
Bu çözümlemeleri bir tiyatro sahnesinde izler gibi görebilmek ve yaşamınızı seyrederek sorunlarınızın temel kaynaklarının farkına varmak istiyorsanız biz burada sizin için rol almaya hazırız. Haydi gelin yaşamınızı dramdan çıkartıp kendi istediğiniz akışa bırakalım.

Aktif dizim çalışması kişi sayısı sınırlıdır. Yerinizi ayırtmanız rica edilir. Çözümleme yaptırmak istemezseniz, sadece merak ediyorsanız, katılmak ya da açılımlardan bilinçlenmek ve iyileşmek için de gelebilirsiniz. Çünkü her dizim her birimizin hayatındaki parçalardan oluşur ve sadece katılımcı olanlar dahi kendilerinden bulduğu parçalarını bilinçle iyileşmeye geçirebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın