Pasif Etkinlikler

29-30 Eylül / 1 Ekim

Etkinliğin detayları için tıklayın

Günümüze kadar hala sırları tam olarak çözümlenmeyen beynimiz , değişik dalga boylarında titreşimlerde bulunmaktadır.

Beyimizde Ruh halimize göre duygularımıza göre, hareketlerimizin titreşmesi gerçekleşmektedir. Kişi aşık olduğunda,’’her yanım titriyor heyecandan’’ ya da ‘’o kadar sinirlendim ki onu parçalamak istedim’’ gibi düşünür bu da ayrı ayrı dalga boylarında farklı frekanslarda titreşimler yaymasını sağlar. Her dalga boyunun salınımı ,duygularımızın değişimi sırasında frekansını değiştirir.

Beta: Normal şartlarda, günlük hayatta yaydığımız frekanstır. Beta frekans aralığında konuşur, karar verir, sinirlenir yada aksiyon alırız. Günlük faaliyetlerimizin olduğu zihin şeklidir.

Alfa: Gözlerimizi kapattığımız da ve biraz gevşediğimizde beynimizin geçtiği frekans Alfa’dır. diğer bir değişle söz konusu durumun hafif hipnoz hali olduğunu da belirtebiliriz. Alfa frekansında ille gözlerin kapalı olması da gerekmemektedir. Gün içinde dalıp gittiğimiz zaman’lar da yine bu frekans aralığındadır. Bilinçli olarak zihin kontrolümüz azalmıştır.

Delta: Derin uyku hal ve durumudur. Bilinçaltı değil ‘’bilinç dışı’’ durumu söz konusudur. Bu evre bedenimizin dinlenme ve yenilenmesinin olduğu konumdur.

Theta: Derin meditasyon ya da uyku hali olarak tanımlanabilir. Bilinçaltımızın yaydığı frekanstır. Kayıtlı olan ve bize hizmet etmeyen bütün negatif inanç ve kalıpları bu frekans aralığında değiştirmek mümkündür. Theta healing tekniği ismini bu frekans aralığından almaktadır.

 

THETA HEALING ile Mucizelere Hazır Olun!

THETA HEALING, Vianna Stibal’ın iyileşemem denen kanser rahatsızlığını iyileştirip, binlerce insanı sağlığına kavuşmasına destek vermesi ile ortaya çıkmıştır. Daha sonra Vianna Stibal, Yüce Yaratıcı ile herkesin bağlantıda bağlantıda olduğunu ve herkesin kendi şifası için çok şey yapabileceğini anlatmak için, THETA HEALING yöntemini metodlaştırmıştır ve tüm Dünya’ya yayılmıştır.

Yaşadığımız hayat ve içinde bulunduğumuz tüm durumlar, duygu ve düşüncelerimizden ibarettir. İnsan var olduğu günden beri milyonlarca deneyim yaşamıştır. Tüm deneyimlerinden pozitif ve negatif çıkarımlarda bulunmuştur. Benzer deneyimler karşısına çıktığında, deneyim aynı sonucu vermeyecek olsa da, kişi eski hikayesini, diğer deneyimlerine de projekte etmiştir. Kısaca çekirdek inançlarımız ve duygularımız ne ise, bunları hayatımıza çeker ve yaşarız. Bilinçaltımız, negatif ve pozitifi ayırt edemez, ve yaşadığımız her duyguyu gerçeklik olarak hayatımıza çeker .

Bazı deneyimleri hiç yaşamasak bile, bilmeden atalarımızın bilgilerini ve yüklerini taşıyoruzdur. THETA HEALING tekniği, geçmiş deneyimlerimizin bizde yarattığı olumsuz durumları, engelleri, blokajları hızlıca tekrar yapılandırır. Kendi istediğimiz hayatı kurabilmemize yardımcı olur.THETA HEALING uygulayıcıları, kişilerin ruhsal, zihinsel, bedensel, duygusal dengesi ve sağlığı için farklı pencereler açabilir. Hayallerinizdeki kaliteli ve mutlu hayatı yaşayabilmeniz için size destek sunabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın