Pasif Etkinlikler

11.11.  KAPISI ÖZEL ÇALIŞMASI

11.11.  KAPISI ÖZEL ÇALIŞMASI IŞIĞA YÜKSELİŞ ve RUHSAL GEÇİŞ SEMİNERİ

Dünya bilincine yeni kapılar açan “An Enerji Geçiş Kapısı 11:11” yaklaşırken tüm ruhsal plan kardeşliği birlik çalışmasına davet edilmiştir.

11.11 Dünya Bilinç Kapısı 19 mucizesi ile birleşti. Bilinçlerin kendi seçimleri ile mucizelerini yaşam kapısından geçirmeleri için, birlik bütünlüğün sinerjisinin gücünü oluşturma zamanıdır.

An’ın enerji potansiyelinin farkına varan ve bütünlüğü içinde hisseden her bilinci 11:11:19 akşamı 11:11 de; bir bilinç, bir nefes ve bir niyet ile hem bütünün, hem de birliğinin hayrı için çalışmaya davet ediyoruz.

Bildiğiniz gibi hepimizi derinden etkileyen olayların yaşanmasına başlayan bir döneme girmiş bulunmaktayız. Bilinç değişimi ve kökten dönüşüm dönemi başladı. İnsan ruhunun gelişim yolculuğu, artık özel bir seviyeye ulaştı. Çok  hassas bir dönüm noktasında bulunuyoruz. İlahi mekanizma tarafından bizim üzerimizde yapılmış çalışmaların hasat döneminde bulunmaktayız. Ve bilmeliyiz ki, önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda hepimizin içinde çok güçlü değişimler meydana gelecek.

Tam bilinçli bir varlık olmaya giden yola hep beraber giriyoruz. Önümüzde uzun bir yol ve bu yol üzerinde yapılacak çok şey var. Hepimizin görevleri var bu dönemde.  Görevimiz, insanları aydınlatmak, onlara ışığı göstermek.

Bu seminerden elde edeceğimiz ilerleme ve yükselme hem ruh yapımızda,hem de hayatımızda büyük ve derin değişimlere neden olabilecektir.

 

Bizler, bu çok önemli günde bir araya gelerek kendimizi bu özel günün enerjisi ile ruhsal olarak arınarak yükselmek ve yürümekte olduğunuz tekamül yolunu daha üst bir boyuta taşımak amacıyla çok özel bir çalışma gerçekleştireceğiz. 11 Kasım Pazartesi akşamı yapacağımız bu çok özel seminerde sizi de aramızda görmeyi diliyoruz.

Eğitmenler: Yurdaay Onaran – Sami Şarhon

 Tarih: 11 Kasım 2019 Pazartesi

Saat:  19:30–22:00

Ücret: 100 TL.

 

#11.11 #11kasım #isismu#isismuakademi #yurdaayonaran#samişarhon #geçişkapısı #dünyabilinci#enerjigeçisi #enerji #bilinç #değişim #dönüşüm

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
× Bize Yazın